Ülger Mekanik

Ülger Mekanik

İsrafil Ülger

Reklamlarınız İptal Edilmiştir.

Her marka araçların her türlü servis ihtiyaçlarını hızlı, ekonomik ve güvenli bir şekilde yapmaktadır. Her marka araca arıza tespiti yapılmaktadır.

Yapılan İşler :

Servis,

Tamir ve Bakım Hizmetleri,

Elektrik.

1.794 tek kişi okudu

11 Responses to “Ülger Mekanik”

 1. tuncay dedi ki:

  trafik ışıklarda durduğumda aracım istop ediyordu israfil usta bir el attı sorun ortadan kalktı ellerine sağlık ustam

 2. Adem Yusuf dedi ki:

  Herşeyden önce kibar ve dürüst. Doğru Düzgün ekonomik işçilik. Mutlu Müşteri. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

 3. osman piriş dedi ki:

  5 senelik müşterisiyim ülger mekaniğin.
  bu güne kadar araçlarımın bakımını yaptırmaktayım herhangi bir sıkıntım olmadı
  ve ne söylemişlerse onu uygun fiyata yapmışlardır.
  kendilerine ve çalışanlarına teşekkür ederim.

  Osman PİRİŞ

 4. Ertuğrul Eren dedi ki:

  Gerçekten, dürüst, güvenilir, ve bu işlerin gerçek ustası İsrafil Usta. Esnafa zerre kadar güvenin kalmadığı şu devirde nadir bulunabilen esnaflardan. Ne diyelim Allah işini rast getirsin. Yanında çalışan arkadaşlarıda unutmamak gerekir. Hepsi pırıl pırıl insanlar…

 5. Mustafa çetin dedi ki:

  Saddam ustaya ve Hüseyin ustaya teşekürler az arızası olan aracımı verdim ustede 800 tl para verdim aracim tamamamen ariAli teslim aldım hakkımı ve paramı helal etmiyorum ilgi sıfır ben böyle esnaf goremedim

  • saddam usta dedi ki:

   mustafa bey iyi günlerdilerim şikayet konusu sanırım ramazan bayramı öncesi yapılan işle ilgili bukonuda size bilgi verildi ama siz işinizin yapılmadığını idda ediyosunuz size yapılan iş direksiyon kutusu tamiri rot başları rotkolları rot körükleri değişimi ve rot ayarı yapılması bu yapılanlarla ilgili sorununuz var ise tabiki işimizin arkasındayız ödediğiniz rakama gelice
   350tldireksiyon tamiri
   150 tl yedek parça
   250 tl bana
   50 tl rot ayarı atf
   için ödediniz . bunlarla ilgili şikayetiniz var ise işimizin arkasındayız ..

  • Murat Nasır dedi ki:

   Kardeş bu platformda saddam usta aleyhine yazmak size bir şey kazandırmaz. Ben bu arkadaşı yaklaşık 20 senedir tanırım. Bir yerde motor indireceklerdi bir arkadaşım bu ustayı tavsiye etti. Gittim bana dürüstçe arabamın sorunu olmadığını söyledi. 3 yıl öylece bindim ve sorunsuz sattım. Kimseden hak etmediği 1 kuruşu almaz bu adam. Sanayide iş ahlaki en iyi olan ustalardan birisidir. Ayrıca parça konusunda bu adam öyle hassastır ki aynı parçayı 3 kez parçacı çocuğa getir götür yaptırdığına şahit oldum. Ayrıca iş yeri tertemiz pırıl pırıl bir yerdir. İnsan ailesi ile bile gitse çok rahat ediyor. Tüm çalışanlar terbiyeli nezaketli. Bu devirde böyle usta doğrusu zor bulunur. Saddam usta ve ekibinin işleri rast gelsin pırıl pırıl helalinden yiyen çocuklar.

 6. Sedat Akyüz dedi ki:

  8 senedir aracımın tüm bakımlarını Ülger Mekanik’de yaptırıyorum. İsrafil Usta şimdiye kadar tanıdığım en nazik sanayi esnafıdır. İşini son derece önemseyen, sözüne güvenilir bir insandır.

 7. Fatih ÖZER dedi ki:

  5 yıldır araçlarımın tamir ve bakım işlerini İsrafil Usta (Saddam Usta) ‘ya yaptırıyorum.

  Karakteri, işindeki titizliği ve ustalığı, araçta kullanacağı parçaların orjinal olmasına verdiği önem, uygun işçilik ücretleri ile aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz örnek gösterilecek bir esnaf.

  Saddam Usta, Hüseyin Usta ve çıraklarına hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum.

 8. Osman ÖZKAN dedi ki:

  saddam ustayı 2000 yılından beri tanırım arabam,da sorun olunca güvenle gider sorunları çözer. yetiştirdıği elamanlarda takdır edilecek kışiler ben kendilerine teşekkür ediyor kurban bayramlarının sevinçli ve mutlu geçmelerini temenni eder gelecek kurban bayramına,da sağlık ve mutluluk içerisinde ulaşmalarını temenni ederim.

Firma hakkında yorum yapın.