Firmalarımızdan Kısa Haberler

Sitemize Kayıtlı Olan Firmalarımızdan Kısa Haberler

 Ankara’daki En Güvenilir Araç Test Merkezi

Auto Checkup (Computest) Araç Test Merkezi olan Oto Yaşarlar Erciyes İş Yerleri Merkezinde faaliyet göstermektedir. Bosch test cihazları, boya kalınlık ölçer test makinası ile; motor, şanzıman, defransiyel, fren, airbag, klima, elektrik, elektronik, ısıtma – klima, kombi göstergesi, alt takım, konfor, far ünitesi, merkezi konfor  sistemlerini Otomotiv Mühendisi ve Makina Mühendisi tarafından kontrol edilmektedir. Firma araçların orjinal kilometre olup olmadığını test etmektedir. %0 Hata ile hizmet veren firmanın sayfasına gitmek için tıklayınız.

Oto Güven

Fiat araçların sıfır ve çıkma olmak üzere yedek parça satışlarını yapan firma Yıldız Sanayi Sitesinde faaliyet göstermektedir. Hem hasarlı araç alıp satan, pert araçların çıkma yedek parçalarını satan firma günü birlik kargo ile Türkiye’nin her yerine parça satışı yapmaktadır. İşinde profesyonel kadrosu ile hizmet veren firmanın sayfasına gitmek için tıklayınız.

 Cabrio Tente Tamiri

Cabrio araçların tentelerin her türlü tamirini, yedek parça değişimini, tente renk değişimi, sıfırdan imalatını yapan firma Türkiye’nin her yerinden müşteri portföyü ile hizmet vermektedir. Tente tamirinin yanında detaylı temizlik, deri döşeme tamirat direksiyon deri kaplama, maun kaplama, zırhlı araç yapımı, zırhlı araçların geri dönüşümünü yapmaktadır. İlhan Usta ve uzman kadrosu ile tüm araçların döşeme ile ilgili her sıkıntılarına anında çözüm üretmeleri diğer firmalara göre daha ayrıcalıklı olmasına sebep veriyor. İletişim ve her türlü bilgi için tıklayınız.

Mercedes Özel Servisi

Mercedes, Smart araçlara servis hizmeti veren firma araçların mekanik, elektronik, kaporta aksam tamiri yapmaktadır. Erciyes İş Yerleri Merkezinde faaliyet gösteren firma uzman kadrosu ve son sistem test cihazları ile Ankara ve Erzurum şubeleri ile hizmet vermektedir. Bosch, Würth, Berner markaların servis hizmetlerini yapan Yaşarlar ayrıca servis, tamir bakım, klima gazı değişimi, detayı temizlik, far temizliği, boya koruma, chip tuning de yapmaktadır. Firma sayfasına gitmek için tıklayınız.

Jant Tamiri

Araçların jantların kırıklarını, çiziklerini ve bakımlarını yapan Gold Jant Tamir firması uzman ekibi ve teçhizatı ile Türkiye’nin her yerinden gelen jantları ilk günkü gibi yapmaktadır. Firma her marka araca Jant tamiri, jant torlama, jant düzeltme, jant boyama, jant kaynağı, jant parlatma, jant satışı yapmaktadır. Yaptığı her işe garanti veren firma balans ayarı da yapmaktadır. Firmanın sayfasına gitmek için tıklayınız.

Mass Volkswagen Servisi

Volkswagen, Seat, Skoda, Audi markaların özel servisliğini yapan Mass Otomotiv Ostim Çağdaş Emek Sanayi Sitesinde faaliyet göstermektedir. 40 kişilik çalışan personel sayısı, aynı anda 30 aracın tamir bakımını yapabilecek 1000 m² kapasiteye sahip iş yerlerinde hizmet vermektedirler. Servis, tamir, bakım, yedek parça, elektrik, rektefiye, arıza tespit vb.. gibi işlemleri yapan firmanın sayfasına gitmek için tıklayınız.

Oto Lastik Satış

Fatih Kollektif Şirketi şaşmaz sanayi sitesinde faaliyet göstermektedir. Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Demica, Hancook, Toyo, Maxxis  lastik markaların satışını yapmaktadır. İnci akü, Mutlu akü satış, far ayarı, balans ayarı hizmeti veren firma Akpet benzinliği işletmeliği de yapmaktadır. Ankara Oto Sanayi Sitesine üye olan herkese şartsız koşulsuz yakıt alımında %3 indirim yapan firma şirketlere, % 5 indirim yapmaktadır. Fatih Kollektif Şirketi sayfasına gitmek için tıklayınız.

Turbo Market

Turbo ihtiyaçlarını hızlı, ekonomik, uygun fiyatlarla yapan Turbo Market Yıldız Sanayi de faaliyet göstermektedir. Çıkma turbo satışı her marka aracın dizel , benzinli turbo tamiri yapan firma yaptığı her işe garanti vermektedir. Turbo balans ayarı, turbo bakımlarını yapan firma Türkiye’nin her yerine yaptığı satışlarla diğer firmalara öncülük yapmıştır. Turbo Marketin sayfasına gitmek için lütfen tıklayınız.

Kaşe İmalatı

Normal kaşe, cep kaşe, renkli kaşe, yuvarlak kaşe, numaratik kaşe vb.. gibi kaşe imalatı yapan firma anında isteğe göre imalat yapmaktadır. Ayrıca her türlü promosyon ürün imalatı, oto koku üretimi, ledli tabela  imalatı, plaket imalatı, madalya üretimi, bayrak ve filama üretimi, olta bayrak satışı, ruhsat kabı, plaka altlığı, duvar saatleri, takvim, magnet, Atatürk Köşe imalatı v.. gibi ürünlerin imalatını yapan firma hızlı ve ekonomik üretim yapmaktadır. Firma adresi ve iletişimi için lütfen tıklayınız.

Arıza Lambası Söndürme

Tüm araç markaların motor arıza lambası, abs, airbag lambası, servis gösterge lambası, emniyet kemeri sesi iptal etme, tüm arıza lambalarını söndürme işlemleri tapan firma, araçlardaki arızaları bulup gidermede yapmaktadır. Tüm sensörlerin gerçek ölçümlerini yaparak aracınızın emniyetli, daha az yakıt ile çok kilometre yapmasını sağlamak için tüm testleri yapmaktadır. Araçlarda bulunan gizli kontrol güçlerini açıp kapatma, devreye alma, kapatma işlemleride yapılmaktadır. Firmanın sayfasına gitmek için tıklayınız.

Oto Koku

Promosyon ürün imalatı ve satışı yapan Tarba Reklamcılık 1.000 adet oto kokusunu 150,00 TL ye yapan firma, isteğe göre istenilen yerde de tanıtım, dağıtım yapmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

0 tek kişi okudu