Çoşkun Toyota Çıkma Parça

ÇOŞKUN OTOMOTİV

Honda Çıkma Yedek Parça Ankara
Adres: Yıldız Sanayi Sitesi 1. Blok No:12 Ostim/Ankara

Reklamlarınız iptal edilmiştir.

  Coşkun Otomotiv, yılların tecrübesi ve uzun süredir oto yedek parça sektöründe hizmet vermesi dolayısıyla ihtiyaçlarınıza her zaman doğru çözümler sunma garantisi vermektedir. Honda ve Toyota çıkma yedek parçaları alım ve satımı konusunda sorunsuz parça stoğuyla başka bir yere gitmenize gerek kalmayacak!

  Çıkma yedek parça, hasarlı araçlardan sökülmüş; sağlam herhangi bir arızası bulunmaya yedek paça tipidir. Çıkma yedek parça fiyat olarak kullanılmamış yedek parçaya göre daha uygundur. Ancak aracın hasarlı olması demek, yedek parçanın da hasarlı olacağı anlamına gelmez. Dolayısıyla hasarlı araçlardan sökülen yedek parçalar da kullanılabilir durumda olmaktadır. Daha ekonomik fiyatlarla aracınızın yedek parça ihtiyacın karşılayabilirsiniz.

3.990 tek kişi okudu

4 Responses to “Çoşkun Toyota Çıkma Parça”

 1. Ahmet Cevat YILMAZ dedi ki:

  2003 model Toyota RAV4 bagaj gizleme perdesi bulunur mu? Varsa fiyatı nedir?

 2. senol veyis dedi ki:

  ostimdeki fatih oto yedek parcaciyi orda aranizda nasıl tutuyonuz cok merak ediyorum.adama 4.5 bin tl para verdim adam bana malzemelerimi eksik gönderdi ve parami resmen gasp etdi.ve gonderdigi parcalar da suan hasarli ve tekrar degistirmek gerekiyo böyle yalanci insanlar oldukca bidaha ostime adimi atmam..

 3. seref dedi ki:

  tlf numaranız yok yedek parca ihtiyacımız var 05442759361 2011 toyota corolla benzinli

 4. hakan dedi ki:

  Abi cuma babanın dükkanını orası hani şu azz plaka accordu olan

Firma hakkında yorum yapın.