Çoşkun Toyota Çıkma Parça

ÇOŞKUN OTOMOTİV

Honda Çıkma Yedek Parça Ankara
Adres: Yıldız Sanayi Sitesi 1. Blok No:12 Ostim/Ankara

Tel: 0312 354 02 91    Fax: 0312 354 06 90

Gsm: 0533 770 1999     Gsm: 0536 881 0381

www.toyotacikmaparcaankara.com

www.hondacikmayedekparca.com

  Coşkun Otomotiv, yılların tecrübesi ve uzun süredir oto yedek parça sektöründe hizmet vermesi dolayısıyla ihtiyaçlarınıza her zaman doğru çözümler sunma garantisi vermektedir. Honda ve Toyota çıkma yedek parçaları alım ve satımı konusunda sorunsuz parça stoğuyla başka bir yere gitmenize gerek kalmayacak!

  Çıkma yedek parça, hasarlı araçlardan sökülmüş; sağlam herhangi bir arızası bulunmaya yedek paça tipidir. Çıkma yedek parça fiyat olarak kullanılmamış yedek parçaya göre daha uygundur. Ancak aracın hasarlı olması demek, yedek parçanın da hasarlı olacağı anlamına gelmez. Dolayısıyla hasarlı araçlardan sökülen yedek parçalar da kullanılabilir durumda olmaktadır. Daha ekonomik fiyatlarla aracınızın yedek parça ihtiyacın karşılayabilirsiniz.

2.228 tek kişi okudu

2 Responses to “Çoşkun Toyota Çıkma Parça”

  1. Ahmet Cevat YILMAZ diyor ki:

    2003 model Toyota RAV4 bagaj gizleme perdesi bulunur mu? Varsa fiyatı nedir?

  2. senol veyis diyor ki:

    ostimdeki fatih oto yedek parcaciyi orda aranizda nasıl tutuyonuz cok merak ediyorum.adama 4.5 bin tl para verdim adam bana malzemelerimi eksik gönderdi ve parami resmen gasp etdi.ve gonderdigi parcalar da suan hasarli ve tekrar degistirmek gerekiyo böyle yalanci insanlar oldukca bidaha ostime adimi atmam..

Firma hakkında yorum yapın.