Çıkma Yedek Parça Satışı Yapan Firmalardan Haberler

 Çıkma Yedek Parça Satışı Yapan Firmalardan Haberler…

 

 Oto Güven Hyundai – Kia

     Oto Güven Hyundai Çıkma Yedek Parça firma sahibi Yakup Yıldırım firma bünyesinde Hyundai; Accent Blue, Accent, Accent Era,Bongo, Carnival, Cerato, Excel, Genesis, Getz, H100, İ20, İ30, İx20, İx35, Kia Sportage, Magentis, Picanto, Pride,  Rio, Sonata, Sorento araç modellerin çıkma ve sıfır olmak üzere parça satışlarını yapmaktadır. Uzman kadrosu yüksek stoklu yedek parçası ile Türkiye’nin her yerine garantili ücretsiz parça gönderimi yapmaktadır. Oto Güven Hyundai sayfasına gitmek için tıklayınız.

 

 Genç Oto

Ağır vasıtalara çıkma yedek parça ihtiyaçlarını Genç Oto firması uzman kadrosu bol çeşit parça stoğu ile hizmet vermektedir. Tır ve kamyon grubu olarak Man, Scania, Mercedes, Volvo, Renault, Bmc, Daf markaların çıkma yedek parça satışı yapmaktadır. Satın alınan parçaların Türkiye’nin her yerine günü birlik kargo ile göndermektedirler. Genç Oto Tır Kamyon Çıkma Yedek Parça sayfasına gitmek için tıklayınız.

 

Abbasoğlu Otomotiv

 Renault ve Fiat çıkma yedek parça satış yapan Abbasoğlu Otomotiv Yıldız Sanayi Sitesinde faaliyet göstermektedir. Satın alınan parçalar gün içinde kargoya verilerek garantili ve sağlam şekilde adrese teslim gönderilmektedir. Mekanik, kaporta, motor, fren aksamı, şanzıman  elektrik ve elektronik malzeme satışı ve hasarlı araç alım satımı da yapmaktadır. Abbasoğlu Otomotivin sayfasına gitmek için lütfen tıklayınız.

 

Sinan Oto

Ford, Bmw çıkma yedek parçada güvenilir adres olan Sinan Oto geniş yedek parça stoğu ile hizmet vermektedir. Hasarlı araç alım satımı yapan, sıfır, çıkma parça satışı yapan firma sattığı her ürüne garanti vermektedir. Uygun fiyat, hemen teslim parça satışı ile Yıldız Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren firma her ile parça gönderimi yapmaktadır. Sinan Oto nun sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız.

 

Güven Fiat

Fiat grubu araçların orjinal çıkma parça ve sıfır parçalarını satışını yapmaktadır. Fiat komple sıfır motor ihraç edip satışlarını yapan Güven Oto Türkiye’nin her yerine de gönderme yapmaktadır. Sipariş üzerine çıkma, sıfır olmak üzere her parçanın satışını, ihracatını yapmaktadır. Güven Otonun iletişim bilgisi için lütfen tıklayınız.

0 tek kişi okudu