Çelik İş Torna

Çelik İş Torna

Gecikmiş Bakiyeden Dolayı Reklamlarınız Durdurulmuştur.

   1963 yılında Yeni Sanayi Çarşısında bir adet torna tezgahı ile faaliyetine başlamıştır. 1987 yılına kadar aynı yerde tezgah parkını büyüterek çalışmalarına devam etmiş ve aynı yıl Oto Sanayi Sitesine taşınmıştır. Çelik İş Torna geçen zaman içerisinde tezgah ve teknoloji gelişimine önem vermiştir. Temel faaliyet tezgahı olan tornalar bilgisayar kontrollü CNC torna tedariki ile önemli gelişim göstermiştir. 2003 yılında büyüme odaklı olarak üretimine şirket olarak devam etmiştir. Yapılan üretimlerde büyük oranda müşteri teknik dokümanları esas alınmakta ve üretim prosesleri şekilledirilmektedir. Bu kapsamda Türk Traktör Fabrikası gibi ana müşterilerin kalite anlayışları ve beklentileri öncelikle karşılanmaya çalışılmaktadır. Bu amaçla Kalite sistemi kurulmuş ve uygulamalar devam ettirilmektedir. Bu çalışımlarda Türk traktör A.Ş.’ nin yan sanayi kalite denetleme prosedürleri ve ISO 9000 kalite belgesi istekleri esas alınmıştır. Çalışmalara Kalite sistemi danışmanı desteği ile başlanmış ve sistemin oluşturulması, personele kalite eğitimlerinin verilmesi, dokümantasyonun hazırlanması ve uygulamaya konulması çalışmaları yapılmıştır. Çelik iş Torna Ltd. Şti.’nin hedefi, Dünya seviyesinde üretim yapan ana makine üreticisi müşterileriyle birlikte kalite seviyesini geliştirmek ve müşteri memnuniyetini teminat altına almaktır.

  Bünyemizde; Tezsan, okuma, doosan, focus ve daewoo olmak üzere 6 tane CNC torna şirketimiz bünyesinde tam kapasiteli olarak çalışabilmektedir. Tezgahlarımızın kalibrasyonu ve teknik özellikleri günümüz çalışma şartlarına uygun ve günceldir.

  Poligan Torna:  Şirketimizde Poligon Torna mevcuttur. Bu tezgah ürünlere  2,4,6 ve 12 köşe açılmasında kullanılabilir. Poligon tornanın bir diğer özelliği de ürünleri kopyalama yöntemiyle üretebilmesidir. Ayrıca bünyemizde 2 adet şerit testere , 3 adet farklı kapasitelerde iş yapabilen matkap, 2 adet radyal matkap,  1 adet kaynak makinesi, 1 adet zımpara, 1 adet üniversal torna tezgahları bulunmaktadır.

806 tek kişi okudu

Firma hakkında yorum yapın.